Menü


NieR Automata RePack Torrent indir 2017

12/06/2017 - Aksiyon - Macera - RPG

NieR: Automata RePack Torrent indir 2017
Çıkış Yılı: 2017
Oyun Türü: Aksiyon
Firma: Platinum Games
Sürüm: Repack
Dil: İngilizce
Boyut: 23.49 GB

Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3-530
Ram: 6 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 / AMD Radeon HD 7870
Boş Alan: 50 GB

 

Bu seneye damga vuran RYO oyunlarından Nier Automata, birçok oyuncu tarafından tam not almıştır. Bayan karakterin hakimiyeti sağladığı oyunda amacınız önünüze çıkan devasa bosslar ile mücadele edebilmektir. Oyunun en güzel noktası ise devasa haritaları ve açık dünyasıdır.

Nier Automata’da size ait birçok parça bulabileceksiniz. Saldırı ve savunma taktiklerini kullanmayı bilen, düşmanları etkisiz hale getirebilecek olan birçok oyuncuya bu oyunu tavsiye ederiz.

Kıyamet sonrası dünyadaki Nier: Automata gizemleri üzerinde gelişir. Harap olan Dünya ayarı modaya uygun androidlerin daha az gelişmiş robotlara attığı kargaşa oyun alanıdır. Bitmeyen bir savaşın öncülüğü başlangıçta açıktır. Ancak oyunun yönetmeni Yoko Taro hakkında bir şey biliyorsanız, o zaman beklenmedik şeyleri beklediğinizi bilirsiniz. Bu, vokallerle dolu alışılmadık bir soundtrack’ten süper modelin küstahça ile yürürken savaşa katılan bir kahramana kadar her şeyi içerir. Automata aynı zamanda, iyi yürütülmüş ve rafine edilmiş bir dövüş sistemi sunar; bu seviyenin tek başına Automata’yı kabul fiyatı değerinde kılar.

Başlangıçta Automata’yı, düşman robotlarının ve yabancı yaratıcılarını Dünya’nın silinmesi ile görevli bir grup yapay asker olan YoRHa’nın bir parçası olan 2B adlı bir kadın android’in bakış açısından görüyorsunuz. Bu çatışma, insanlığın aya göç etmesi, yüzlerce yıl önce meydana gelen bir göç nedeniyle daha keskinleşiyor. Görevlerinin çoğunda 2B’ye katılmak, 2B’nin çift silah gücünden yoksun, ancak çok değerli hack becerilerini telafi eden bir erkek android olan 9S’dir. Yabancılarla başlarlar, üstesinden gelen engeller vasıtasıyla bariz bir yakınlık oluşmaya başlar. Bu kısmen Automata’nın sansasyonel anime-as-cehennem arketipleri ve hikaye vuruşları sayesinde.

Bu gizemli ve büyülü dünyayı keşfederken etrafınızı çevreleyen elementlere bakarken gerçekten bazı şeylerin yanlış olduğunu anlayabiliyor ve bu dünyanın sizden gizlediği şeylerin olduğunu görebiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir